Yağ Yakın
"Sadece 3 seans sonrasında görünüm daha incelir ve istenen yerde yağ tam anlamıyla ortadan kaybolur (bel çevresinde-3,4 cm*!)"

Yeni patentli Alliance bakım başlığı ile endermologie®, her tipteki cildin ihtiyaçlarına net bir şekilde uyum sağlarken buna en çok ihtiyaç duyulan alanları (kollar, sırt, karın, bel, uyluklar vb.) hedeflemeyi ve inceltmeyi mümkün kılar.
Sadece tek bir tedavi ile endermologie®, depolanmış yağ hücrelerini uyarır ve fiziksel egzersiz ve beslenmeye en dirençli olan kişilerde bile (+%70*) yağın doğal yolla yakılmasını sağlar. Eşzamanlı olarak tedavi başlığının mekanik işlemi, cilde sıkılığını ve zindeliğini geri kazandırmak için cildi sıkılaştırır.
Yeni Alliance cilt tanıma sensörü ile tüm tipteki ciltlerin her biri için uyarımı ayarlar. Bakımın yoğunluğu optimize edilir ve cilde özen gösterilir.
endermologie®: hücrelerin işlemlerini yeniden harekete geçiren %100 doğal, müdahalesiz, zorlayıcı olmayan tek mekanik cilt uyarım tekniği.

Yağ üretimi ve yakılması arasındaki denge, yağ depo hücreleri olarak adlandırılan hücreler tarafından gerçekleştirilen doğal bir işlem aracılığıyla korunur. Mükemmel derecede sağlıklı bir yaşam şeklinde bile bu hücrelerin etkinliğinin zaman içinde yavaşlama ve bu yüzden de yağ depolanmasında hızlanmaya ve kan ile lenfatik damarların sıkışmasına yol açar.

endermologie
çözümü

Yeni patentli Alliance bakım başlığı ile endermologie®, her tipteki cildin ihtiyaçlarına net bir şekilde uyum sağlarken buna en çok ihtiyaç duyan alanları (kollar, sırt, karın, bel, uyluklar vb.) hedeflemeyi ve inceltmeyi mümkün kılar.

Sadece tek bir tedavi ile endermologie®, incelme hücrelerini (depo yağ hücreleri) uyarır ve fiziksel egzersiz ve beslenmeye en dirençli olan kişilerde bile (+%70*) yağın doğal yolla yakılmasını yeniden harekete geçirir. Eşzamanlı olarak tedavi başlığının mekanik işlemi, cilde sıkılığını ve zindeliğini geri kazandırmak için cildi sıkılaştırır.

Yeni Alliance cilt tanıma sensörü ile tüm tipteki ciltlerin her biri için uyarımı ayarlar: bakımnin yoğunluğu optimize edilir ve cilde özen gösterilir.
Copyright © 2019 | www.merveakkayaguzellikmerkezi.com.tr | Created by Sistemist