Cildi Sıkılaştırın
"Sadece 3 seanstan sonra cildin kalitesi (%71*) artar ve gözle görünür şekilde daha sıkı ve daha kaliteli hale gelir."

Yeni patentli Alliance tedavi başlığını kullanarak endermologie®, canlandırıcı hücrelerin (fibroblast’lar) uyandırılması için cildi nazik bir şekilde uyarır. Etkinleştirildiğinde bu hücreler dermisin yoğunluğunu kendiliğinden doğal olarak geri kazanması için yeniden kolajen, hiyalüronik asit ve elastin sentezlemeye başlar.
endermologie®: hücrelerin işlemlerini yeniden harekete geçiren %100 doğal, müdahalesiz, zorlayıcı olmayan tek mekanik cilt uyarım tekniği.

Kilo dalgalanmaları, gebelik, geçen zaman ve diğer faktörler nedeniyle cilt canlılığını ve esnekliğini aşamalı olarak kaybeder. Bu cilt sarkması tüm vücudu etkilese de belirli alanlar buna daha fazla maruz kalır: bacakların iç kısımları, karın, kollar vb.

endermologie
çözümü

Yeni patentli Alliance tedavi başlığını kullanarak endermologie®, canlandırıcı hücrelerin (fibroblast’lar) uyandırılması için cildi nazik bir şekilde uyarır. Etkinleştirildiğinde bu hücreler dermisin yoğunluğunu kendiliğinden doğal olarak geri kazanması için yeniden kolajen, hiyalüronik asit ve elastin sentezlemeye başlar. Yeni Alliance cilt tanıma sensörü tüm tipteki ciltlerin her biri için uyarımı hassas bir şekilde ayarlar: bakımın yoğunluğu optimize edilir ve cilde özen gösterilir.
Copyright © 2019 | www.merveakkayaguzellikmerkezi.com.tr | Created by Sistemist