Bacakları Hafifletin
"1. seans sonrasında hemen iyi hissedilmeye başlar. Bilekler arındırılır, bacakları daha hafif hissettirir ve gereken şekli hızlı bir şekilde yeniden kazanır. Bacaklardaki bu arınma kadar etkili ve keyifli olan bu işlem özellikle gebelik süresince önerilir."

Yeni patentli Alliance tedavi başlığının farklı ayarları sayesinde endermologie®, vücudun yenileme işlevlerini etkinleştirmeye yardımcı olur ve su tutma semptomlarını ortadan kaldırırken sirkülasyonu (x3*) uyarır. Yeni Alliance Skin Identity Sensor tüm tipteki ciltlerin her biri için uyarımı ayarlar. Tedavinin yoğunluğu optimize edilir ve yine de cilde özen gösterilir.
endermologie®: hücrelerin işlemlerini yeniden harekete geçiren %100 doğal, müdahalesiz, zorlayıcı olmayan tek mekanik cilt uyarım tekniği.

Ağır ve ağrılı bacaklar ya da şişmiş ayaklar ve bilekler gibi semptomlar, yetersiz kan ve lenfatik sirkülasyonun sonucudur. Organizmada toksinler birikir ve bu da tek bir gün içinde ya da kadınların regl döngüleri boyunca yaşanan bu tür hacim dalgalanmalarını açıklar. Faktörler nelerdir? Uzun süreli ayakta durma ya da oturma, sodyum açısından zengin bir besleme, çok sıkı kıyafetler ve hatta yüksek sıcaklıklar bile dolaşım sisteminin uygun işleyişini engelleyebilir.

endermologie
çözümü

Yeni patentli Alliance tedavi başlığının farklı ayarları sayesinde endermologie®, vücudun yenileme işlevlerini etkinleştirmeye yardımcı olur ve su tutma semptomlarını ortadan kaldırırken sirkülasyonu (x3*) uyarır. Yeni Alliance Skin Identity Sensor tüm tipteki ciltlerin her biri için uyarımı ayarlar: tedavinin yoğunluğu optimize edilir ve yine de cilde özen gösterilir.
Copyright © 2019 | www.merveakkayaguzellikmerkezi.com.tr | Created by Sistemist